horoscopico logo

horoskop:

Tygodniowy horoskop na 8 – 14 lipiec 2024 – Lew

Sytuacja astralna

W tym tygodniu Słońce w znaku Raka może skłaniać cię do refleksji nad domem i rodziną, Lwie. Księżyc w pełni, który nastąpi w Koziorożcu, przyniesie natomiast moment kulminacyjny w kwestiach kariery i publicznego wizerunku. Te przeciwstawne energie mogą wywołać wewnętrzny konflikt między życiem prywatnym a zawodowym.

Zdrowie i energia

Twoja energia życiowa będzie wahać się wraz z fazami Księżyca. Warto zatem zwrócić uwagę na odpoczynek i regenerację, szczególnie wokół pełni. Zadbaj o równowagę między aktywnością a relaksem, aby utrzymać harmonię w swoim zdrowiu fizycznym i emocjonalnym.

Praca i finanse

Pełnia Księżyca może przynieść zakończenie pewnego projektu lub etapu w pracy, co otworzy przed tobą nowe możliwości finansowe. Bądź gotowy na niespodziewane propozycje i nie bój się negocjować warunków – twoja naturalna charyzma teraz szczególnie ci w tym pomoże.

Horoskop Lew miłosny tygodniowy

W tym tygodniu uczucia mogą być intensywne, a relacje z bliskimi nabiorą głębi. Pełnia Księżyca w Koziorożcu może wydobyć na światło dzienne kwestie związane z odpowiedzialnością i zaangażowaniem. To dobry czas, aby zastanowić się nad swoimi potrzebami emocjonalnymi i wyrazić je partnerowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolski