horoscopico logo

horóscopo:

Tygodniowy horoskop na 8 – 14 lipiec 2024 – Lew

La situación astral

W tym tygodniu Słońce w znaku Raka może skłaniać cię do refleksji nad domem i rodziną, Lwie. Księżyc w pełni, który nastąpi w Koziorożcu, przyniesie natomiast moment kulminacyjny w kwestiach kariery i publicznego wizerunku. Te przeciwstawne energie mogą wywołać wewnętrzny konflikt między życiem prywatnym a zawodowym.

La salud y la energía

Twoja energia życiowa będzie wahać się wraz z fazami Księżyca. Warto zatem zwrócić uwagę na odpoczynek i regenerację, szczególnie wokół pełni. Zadbaj o równowagę między aktywnością a relaksem, aby utrzymać harmonię w swoim zdrowiu fizycznym i emocjonalnym.

El trabajo y las finanzas

Pełnia Księżyca może przynieść zakończenie pewnego projektu lub etapu w pracy, co otworzy przed tobą nowe możliwości finansowe. Bądź gotowy na niespodziewane propozycje i nie bój się negocjować warunków – twoja naturalna charyzma teraz szczególnie ci w tym pomoże.

Leo horóscopo amor semanal

W tym tygodniu uczucia mogą być intensywne, a relacje z bliskimi nabiorą głębi. Pełnia Księżyca w Koziorożcu może wydobyć na światło dzienne kwestie związane z odpowiedzialnością i zaangażowaniem. To dobry czas, aby zastanowić się nad swoimi potrzebami emocjonalnymi i wyrazić je partnerowi.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

es_ESEspañol